צוואות וירושות

צוואות וירושות

צוואות וירושות

עורך דין מאור לוי הינו בעל ניסיון בעריכת צוואות וכן בניהול עזבון וחלוקתו ליורשים בהתאם לצוואת המוריש.

ישנם מקרים רבים ולא מעט סיבות בהם עולה הצורך למוריש, ליורשים או לאלו שנישלו אותם מצוואה, לפנות לעורך דין העוסק בתחום הצוואות והירושות על מנת שעורך הדין יבחן ויבהיר להם את מצבם המשפטי.

כמו כן, מומלץ לכל אדם מעל גיל 18, שהינו בעל זכויות (נכס מקרקעין, כספים בחשבונות בנק, כספים בחברות ביטוח שונות וכיו"ב) לערוך צוואה שבה יצווה את רכושו וממונו ואת אופן חלוקתם בהתאם לרצונו ובהתאם לתנאים הנדרשים בחוק הירושה, תשכ"ה-1965.

עורך דין מנוסה בעריכת צוואות ידאג שהצוואה תעמוד בתנאי החוק כך שתוכל להתקיים ללא כל התנגדות מצד צדדי ג' העלולים לטעון לזכאות בירושה.

במקרים בהם לא נערכה צוואה – ליורשים רבים נדרש ליווי וייעוץ של עו"ד לבחינת זהות היורשים הזכאים לרשת את המנוח על פי דין ובהתאם לפרנטלות בחוק הירושה – צאצאים, הורים וצאצאיהם והורי הורים.  לאחר שאובחנו זהות יורשי המנוח על פי דין, יכולים היורשים (מספיק אפילו יורש אחד) להגיש בקשה לצו ירושה.

חשוב לדעת, כי ללא קבלת צו ירושה מוקפאים נכסי המנוח, כך שרק לאחר קבלת צו הירושה יכולים היורשים לבצע פעולות בנכסי המוריש הרשומים על שמו, כגון: חשבונות בנק, זכויות וכספים בחברות ביטוח שונות ובעיקר בנכסי המקרקעין.

משרדנו בעל ניסיון בהוצאת צווי ירושה בין אם באמצעות בתי הדין הרבניים ובין אם באמצעות בתי המשפט לענייני משפחה וישמח ללוות אתכם במקצועיות וברגישות הנדרשת במצבים אלו.

צרו קשר

זקוקים ליעוץ, הכוונה אנחנו כאן עבורכם

דברו איתנו, שיחה קטנה יכולה לשנות המון, אם אתם כאן יש לזה סיבה, עשו עוד צעד קטן והרימו טלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם

המלצות

מה יש ללקוחות שלנו לספר

לקוחות מספרים על שירותים וייצוג שקיבלו ממשרד עורכי הדין מאור לוי

אני רוצה להמליץ בשמי ובשם אמי על עו"ד מאור לוי על שסייע לנו בתוך 5 חודשים לקבל צו קיום צוואה , לאחר שעו"ד נוסף מטעמנו לא הצליח לקבל את הצובמשך 15 שנים שהתיק היה בטיפולו! עו"ד מאור לוי הוא נכס לכל לקוח ישר, מקצועי , אדיב. בכל שלב ולכל שאלה ידע לספק לנו תשובה עניינית ומספקת. מאור אני מודה לך בשמי ובשם אמי שנתת לה נחת לעת זקנה . כן ירבו מעשייך

לירון ג'נח
נתניה
ראשית אפתח ואומר שמעבר לאיש מקצוע ומעבר לחדות שלו, יש פה אישיות שמסתכלת לך בגובה העיניים ויודעת לאמר את מה שצריך בצורה נעימה ואמיתית. עו"ד מאור ליווה אותי בעת קניית ביתי הראשון, לאורך כל הדרך נוכחתי לדעת שיש לי גב משפטי חזק, איש מקצוע שמכיר את חוקי המשחק בצורה מעוררת השראה והכי חשוב כשהיה צריך לעמוד על הרגליים האחוריות אז הוא עמד איתן!!! ממליץ בחום ליצור איתו קשר ולקבל ייעוץ בתחום.
עמירם אושרי
גני תקווה

הבלוג שלנו

מאמרים ומידע שימושי

הסדר חוב

הסדר חוב

מרבית האנשים שפנו לעורך דין מאור לוי לצורך טיפול בהסדר חוב, פנו אליו לאחר שלהפתעתם הבנקים או אחד מהספקים שעובד איתם עצר להם את מסגרת

לפוסט המלא »

מחיקת חובות

הליך מחיקת חובות הינו סלנג חדש השגור בפי חייבים רבים המבקשים לקבל הפטר מחובותיהם תוך קיצוץ בגובה החוב. רוצה לומר, אין הליך משפטי הנקרא מחיקת

לפוסט המלא »