חדלות פירעון ליחיד וחברות

חדלות פירעון

ייצוג חייבים

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון במסגרת ההוצאה לפועל ובהליכי פשיטת רגל, תחום זה הינו תחום העיסוק העיקרי של משרדנו.

עו"ד מאור לוי מעניק ללקוחותיו ליווי אישי ומקצועי תוך שימוש בניסיון המעשי הרב שצבר לאורך השנים (ייצוג חייבים/ייצוג זוכים/ב"כ מנהל מיוחד) ומתן דגש על פתרונות יצירתיים שיש בהם להשיג את התוצאה הרצויה עבור לקוחותיו וזאת מעת קבלת הייצוג על ידו.

היוועצות מוקדמת עם עו"ד ובחירת האסטרטגיה הנכונה והיעילה תהפוך עבורכם את ההליכים בהם אתם מצויים או צפויים להיות לנעימים וקלים יותר.

חדלות פירעון

ייצוג זוכים

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג זוכים בהליכי חדלות פירעון בכל המסגרות בין אם באמצעות הליכי גבייה במסגרת הוצאה לפועל ובין אם בייצוג נושה בהליך פשיטת רגל של חייב, לרבות גביית מזונות.

כמו כן, עו"ד מאור לוי מעניק ללקוחותיו ליווי אישי ומקצועי תוך שימוש בניסיון המעשי הרב שצבר לאורך השנים (ייצוג חייבים/ייצוג זוכים/ב"כ מנהל מיוחד) ומתן דגש על פתרונות יצירתיים שיש בהם להשיג את התוצאה הרצויה עבור לקוחותיו וזאת מעת קבלת הייצוג.

חדלות פירעון

פירוק חברה

עורך דין מאור לוי מייצג ומלווה בעלי מניות בחברות רבות אשר החליטו לפרק את החברות שלהם, תוך מתן ייעוץ מקדים אודות המסלול הנכון והיעיל ביותר ביחס לכל חברה ונסיבותיה.

חוק החברות, תשנ"ט – 1999 (להלן: "חוק החברות"), מסדיר את חוקי דיני החברות בישראל כולל הקמה ופירוק של חברות.

בקשה לפירוק חברה תוגש על ידי החברה עצמה (בקשה לפירוק מרצון – בהליך מזורז או בהליך רגיל תלוי בנסיבות) או על ידי נושיה (לרוב עובדים, ספקים, בנקים וכיו"ב) כאשר בכל אחת מאפשרויות אלו מסלול פירוק החברה הינו שונה.

במידה והחברה לא פעילה מס' שנים וקיימים לה חובות בגין אגרה לרשם החברות היא אף זכאית (בנסיבות מסוימות) לפטור מתשלום האגרה ורשאית להגיש בקשה לפירוק מרצון בהליך מזורז!

במידה והנכם בעלי מניות בחברה והחלטתם על פירוקה תידרשו לעבור את כל תהליך הפירוק, בין אם ברצון ובין אם דרך בית משפט, ולחסל את החברה לחלוטין כך שלא תידרשו חלילה בעתיד לשלם עוד חובות ועוד אגרות לרשם החברות.

לעומת זאת, במקרים בהם החברה כבר צברה חובות (ולא לרשם החברות) באפשרותה להגיש באמצעות בעלי המניות שלה ו/או הדירקטורים שלה בקשה לפירוק בבית המשפט. כך גם רשאים נושיה, לרוב עובדי חברה אשר נפגעו ממצבה הכלכלי של החברה ושכרם לא שולם.

חשוב לזכור! בהליך פירוק חברה חדלת פירעון בפני בית המשפט, נכסי החברה ימומשו וימכרו לכל המרבה במחיר על מנת להעשיר את קופת הפירוק ולכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם עורך דין העוסק בדיני חברות וחדלות פירעון בקשר לאופציות העומדות בפניכם טרם בחירת המסלול לפירוק החברה.

צרו קשר

זקוקים ליעוץ, הכוונה אנחנו כאן עבורכם

דברו איתנו, שיחה קטנה יכולה לשנות המון, אם אתם כאן יש לזה סיבה, עשו עוד צעד קטן והרימו טלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם

המלצות

מה יש ללקוחות שלנו לספר

לקוחות מספרים על שירותים וייצוג שקיבלו ממשרד עורכי הדין מאור לוי

אני רוצה להמליץ בשמי ובשם אמי על עו"ד מאור לוי על שסייע לנו בתוך 5 חודשים לקבל צו קיום צוואה , לאחר שעו"ד נוסף מטעמנו לא הצליח לקבל את הצובמשך 15 שנים שהתיק היה בטיפולו! עו"ד מאור לוי הוא נכס לכל לקוח ישר, מקצועי , אדיב. בכל שלב ולכל שאלה ידע לספק לנו תשובה עניינית ומספקת. מאור אני מודה לך בשמי ובשם אמי שנתת לה נחת לעת זקנה . כן ירבו מעשייך

לירון ג'נח
נתניה
ראשית אפתח ואומר שמעבר לאיש מקצוע ומעבר לחדות שלו, יש פה אישיות שמסתכלת לך בגובה העיניים ויודעת לאמר את מה שצריך בצורה נעימה ואמיתית. עו"ד מאור ליווה אותי בעת קניית ביתי הראשון, לאורך כל הדרך נוכחתי לדעת שיש לי גב משפטי חזק, איש מקצוע שמכיר את חוקי המשחק בצורה מעוררת השראה והכי חשוב כשהיה צריך לעמוד על הרגליים האחוריות אז הוא עמד איתן!!! ממליץ בחום ליצור איתו קשר ולקבל ייעוץ בתחום.
עמירם אושרי
גני תקווה

הבלוג שלנו

כתבות, מידע וטיפים שימושים

הסדר חוב

הסדר חוב

מרבית האנשים שפנו לעורך דין מאור לוי לצורך טיפול בהסדר חוב, פנו אליו לאחר שלהפתעתם הבנקים או אחד מהספקים שעובד איתם עצר להם את מסגרת

לפוסט המלא »

מחיקת חובות

הליך מחיקת חובות הינו סלנג חדש השגור בפי חייבים רבים המבקשים לקבל הפטר מחובותיהם תוך קיצוץ בגובה החוב. רוצה לומר, אין הליך משפטי הנקרא מחיקת

לפוסט המלא »