חדלות פירעון

ייצוג חייבים

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון במסגרת ההוצאה לפועל ובהליכי פשיטת רגל, תחום זה הינו תחום העיסוק העיקרי של משרדנו.

עו"ד מאור לוי מעניק ללקוחותיו ליווי אישי ומקצועי תוך שימוש בניסיון המעשי הרב שצבר לאורך השנים (ייצוג חייבים/ייצוג זוכים/ב"כ מנהל מיוחד) ומתן דגש על פתרונות יצירתיים שיש בהם להשיג את התוצאה הרצויה עבור לקוחותיו וזאת מעת קבלת הייצוג על ידו.

היוועצות מוקדמת עם עו"ד ובחירת האסטרטגיה הנכונה והיעילה תהפוך עבורכם את ההליכים בהם אתם מצויים או צפויים להיות לנעימים וקלים יותר.

ייצוג זוכים

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג זוכים בהליכי חדלות פירעון בכל המסגרות בין אם באמצעות הליכי גבייה במסגרת הוצאה לפועל ובין אם בייצוג נושה בהליך פשיטת רגל של חייב, לרבות גביית מזונות.

כמו כן, עו"ד מאור לוי מעניק ללקוחותיו ליווי אישי ומקצועי תוך שימוש בניסיון המעשי הרב שצבר לאורך השנים (ייצוג חייבים/ייצוג זוכים/ב"כ מנהל מיוחד) ומתן דגש על פתרונות יצירתיים שיש בהם להשיג את התוצאה הרצויה עבור לקוחותיו וזאת מעת קבלת הייצוג.

פירוק חברה

עורך דין מאור לוי מייצג ומלווה בעלי מניות בחברות רבות אשר החליטו לפרק את החברות שלהם, תוך מתן ייעוץ מקדים אודות המסלול הנכון והיעיל ביותר ביחס לכל חברה ונסיבותיה.

חוק החברות, תשנ"ט – 1999 (להלן: "חוק החברות"), מסדיר את חוקי דיני החברות בישראל כולל הקמה ופירוק של חברות.

בקשה לפירוק חברה תוגש על ידי החברה עצמה (בקשה לפירוק מרצון – בהליך מזורז או בהליך רגיל תלוי בנסיבות) או על ידי נושיה (לרוב עובדים, ספקים, בנקים וכיו"ב) כאשר בכל אחת מאפשרויות אלו מסלול פירוק החברה הינו שונה.

במידה והחברה לא פעילה מס' שנים וקיימים לה חובות בגין אגרה לרשם החברות היא אף זכאית (בנסיבות מסוימות) לפטור מתשלום האגרה ורשאית להגיש בקשה לפירוק מרצון בהליך מזורז!

במידה והנכם בעלי מניות בחברה והחלטתם על פירוקה תידרשו לעבור את כל תהליך הפירוק, בין אם ברצון ובין אם דרך בית משפט, ולחסל את החברה לחלוטין כך שלא תידרשו חלילה בעתיד לשלם עוד חובות ועוד אגרות לרשם החברות.

לעומת זאת, במקרים בהם החברה כבר צברה חובות (ולא לרשם החברות) באפשרותה להגיש באמצעות בעלי המניות שלה ו/או הדירקטורים שלה בקשה לפירוק בבית המשפט. כך גם רשאים נושיה, לרוב עובדי חברה אשר נפגעו ממצבה הכלכלי של החברה ושכרם לא שולם.

חשוב לזכור! בהליך פירוק חברה חדלת פירעון בפני בית המשפט, נכסי החברה ימומשו וימכרו לכל המרבה במחיר על מנת להעשיר את קופת הפירוק ולכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם עורך דין העוסק בדיני חברות וחדלות פירעון בקשר לאופציות העומדות בפניכם טרם בחירת המסלול לפירוק החברה.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
מחיקת חובות למעוטי יכולת

מחיקת חובות למעוטי יכולת

החל מיום 15.9.2019, מחיקת חובות למעוטי יכולת ("הפטר חובות") נעשה במסגרת הליכי חדלות פירעון. מטרת ההליך הינה לשקם כלכלית את החייב ובניסיון להחזיר לנושים, להם

עורך דין עיקולים

עורך דין עיקולים

הלוואת לאדם סכום כסף, אך הוא איננו משלם את חובו. אחת הדרכים הנפוצות לגרום לו לשלם היא ע"י הטלת עיקול על נכסיו, רכושו, משכורתו וכדומה.

עורך דין הוצאה לפועל

אם הגעת לדף זה, כנראה שאתה זקוק לייעוץ עורך דין הוצל"פ המתמחה בתחום. חוק ההוצאה לפועל, תשכ"ז – 1967 (להלן: "חוק ההוצאה לפועל") הינו חוק

עורך דין חדלות פירעון

עורך דין חדלות פירעון

עו״ד חדלות פרעון – מתי נצטרך את זה? פניה אל עורך דין חדלות פירעון ושיקום כלכלי מתרחשת לרוב לאחר שיחיד או חברה מגיעים למצב של

הסדר חוב מול הבנק

הסדר חוב מול הבנק

לא מעט אנו שומעים את השאלה, ״איך להסדיר חוב מול בנק״ – אין ספק שבנקים לרוב לא מקלים עלינו, ולא מעט אנשים אינם יודעים איך

הסדר חוב

הסדר חוב

מרבית האנשים שפנו לעורך דין מאור לוי לצורך טיפול בהסדר חוב, פנו אליו לאחר שלהפתעתם הבנקים או אחד מהספקים שעובד איתם עצר להם את מסגרת

לתיאום פגישה ללא התחייבות

השאירו פרטים ועו"ד יחזור אליכם בהקדם