ייפוי כוח מתמשך

מרבית האנשים דואגים לעתיד שלהם ושל בני משפחתם, רובם אף מבטחים את עצמם ואת בני משפחתם בביטוחים שונים, אך מתעלמים מהכלי של "ייפוי כוח מתמשך" שמאפשר לכל אדם מעל גיל 18 למנות מיופה כוח שיסכים להגשים את רצונותיו (כפי שיובאו לידי ביטוי בהנחיות המקדימות של ייפוי הכוח המתמשך) בעודו בחיים בשלב בו לא יהיה מסוגל להבין בדבר ולהיות אחראי על מעשיו.

עו"ד מאור לוי הוסמך ע"י האפוטרופוס הכללי ומשרד המשפטים בשנת 2018 לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק, ומאז הספיק לערוך עשרות ייפוי כוח מתמשכים.

בייפוי כוח מתמשך חשוב לעו"ד מאור לוי לסייע לכל לקוח באופן יצירתי ותוך קביעת מנגנונים ברורים לעריכת הנחיות מקדימות אשר יהפכו את עתידכם לבהיר וקל יותר למקרה שחס וחלילה לא תהיו כשירים לבצע פעולות ולקבל החלטות בעצמכם.

בייפוי כוח מתמשך מקבל מיופה הכוח סמכויות רבות וחשובות אשר גם קשורות לעניינים רפואיים, לכן החשיבות הרבה בבחירת מיופה כוח עליו אתם סומכים.

עוד מומלץ, כי בטרם תגיעו לייעוץ או בטרם תפנו לעורך דין המוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך תשוחחו על כך עם בני משפחתכם, וודאו כי אכן קיים אדם עליו אתם סומכים, המכיר אתכם היטב ואשר יסכים ליתן הסכמתו להיות מיופה הכוח ולסייע לכם בניהול עניינכם ובקבלת החלטות מתאימות."

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
בקשה למינוי אפוטרופוס

בקשה למינוי אפוטרופוס

חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב 1962 – הוא חוק במסגרתו נקבעו התנאים וההגבלות בכל הנוגע לאפוטרופסות על קטינים ועל בגירים אשר אינם מסוגלים לדאוג לענייניהם

ייפוי כח מתמשך בנתניה

ייפוי כח מתמשך בנתניה

מתגוררים בנתניה וסביבתה ומעוניינים להבטיח לעצמכם שאותו אדם עליו אתם סומכים יהיה זה שיקבל החלטות משפטיות ויבצע עבורכם פעולות כאשר לא תוכלו לעשות זאת? נכון

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך מקוון

מהו ייפוי כוח מתמשך? ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך שבמסגרתו יכול כל בגיר להעניק הרשאה לאדם אחר לבצע עבורו פעולות משפטיות בשמו, כלפי אנשים אחרים.

לתיאום פגישה ללא התחייבות

השאירו פרטים ועו"ד יחזור אליכם בהקדם