ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

מרבית האנשים דואגים לעתיד שלהם ושל בני משפחתם, רובם אף מבטחים את עצמם ואת בני משפחתם בביטוחים שונים, אך מתעלמים מהכלי של "ייפוי כוח מתמשך" שמאפשר לכל אדם מעל גיל 18 למנות מיופה כוח שיסכים להגשים את רצונותיו (כפי שיובאו לידי ביטוי בהנחיות המקדימות של ייפוי הכוח המתמשך) בעודו בחיים בשלב בו לא יהיה מסוגל להבין בדבר ולהיות אחראי על מעשיו.

עו"ד מאור לוי הוסמך ע"י האפוטרופוס הכללי ומשרד המשפטים בשנת 2018 לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק, ומאז הספיק לערוך עשרות ייפוי כוח מתמשכים.

בייפוי כוח מתמשך חשוב לעו"ד מאור לוי לסייע לכל לקוח באופן יצירתי ותוך קביעת מנגנונים ברורים לעריכת הנחיות מקדימות אשר יהפכו את עתידכם לבהיר וקל יותר למקרה שחס וחלילה לא תהיו כשירים לבצע פעולות ולקבל החלטות בעצמכם.

בייפוי כוח מתמשך מקבל מיופה הכוח סמכויות רבות וחשובות אשר גם קשורות לעניינים רפואיים, לכן החשיבות הרבה בבחירת מיופה כוח עליו אתם סומכים.

עוד מומלץ, כי בטרם תגיעו לייעוץ או בטרם תפנו לעורך דין המוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך תשוחחו על כך עם בני משפחתכם, וודאו כי אכן קיים אדם עליו אתם סומכים, המכיר אתכם היטב ואשר יסכים ליתן הסכמתו להיות מיופה הכוח ולסייע לכם בניהול עניינכם ובקבלת החלטות מתאימות."

צרו קשר

זקוקים ליעוץ, הכוונה אנחנו כאן עבורכם

דברו איתנו, שיחה קטנה יכולה לשנות המון, אם אתם כאן יש לזה סיבה, עשו עוד צעד קטן והרימו טלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאור לוי משרד עורכי דין

המלצות

מה יש ללקוחות שלנו לספר

לקוחות מספרים על שירותים וייצוג שקיבלו ממשרד עורכי הדין מאור לוי

אני רוצה להמליץ בשמי ובשם אמי על עו"ד מאור לוי על שסייע לנו בתוך 5 חודשים לקבל צו קיום צוואה , לאחר שעו"ד נוסף מטעמנו לא הצליח לקבל את הצובמשך 15 שנים שהתיק היה בטיפולו! עו"ד מאור לוי הוא נכס לכל לקוח ישר, מקצועי , אדיב. בכל שלב ולכל שאלה ידע לספק לנו תשובה עניינית ומספקת. מאור אני מודה לך בשמי ובשם אמי שנתת לה נחת לעת זקנה . כן ירבו מעשייך

לירון ג'נח
נתניה
ראשית אפתח ואומר שמעבר לאיש מקצוע ומעבר לחדות שלו, יש פה אישיות שמסתכלת לך בגובה העיניים ויודעת לאמר את מה שצריך בצורה נעימה ואמיתית. עו"ד מאור ליווה אותי בעת קניית ביתי הראשון, לאורך כל הדרך נוכחתי לדעת שיש לי גב משפטי חזק, איש מקצוע שמכיר את חוקי המשחק בצורה מעוררת השראה והכי חשוב כשהיה צריך לעמוד על הרגליים האחוריות אז הוא עמד איתן!!! ממליץ בחום ליצור איתו קשר ולקבל ייעוץ בתחום.
עמירם אושרי
גני תקווה

הבלוג שלנו

כתבות, מידע וטיפים שימושים

הסדר חוב

הסדר חוב

מרבית האנשים שפנו לעורך דין מאור לוי לצורך טיפול בהסדר חוב, פנו אליו לאחר שלהפתעתם הבנקים או אחד מהספקים שעובד איתם עצר להם את מסגרת

לפוסט המלא »

מחיקת חובות

הליך מחיקת חובות הינו סלנג חדש השגור בפי חייבים רבים המבקשים לקבל הפטר מחובותיהם תוך קיצוץ בגובה החוב. רוצה לומר, אין הליך משפטי הנקרא מחיקת

לפוסט המלא »