עורך דין צוואות וירושות - כל המידע שחשוב לדעת בעריכת צוואה

עורך דין מאור לוי הינו בעל ניסיון בעריכת צוואות וכן בניהול עזבון וחלוקתו ליורשים בהתאם לצוואת המוריש.
ישנם מקרים רבים ולא מעט סיבות בהם עולה הצורך למוריש, ליורשים או לאלו שנישלו אותם מצוואה, לפנות לעורך דין העוסק בתחום הצוואות והירושות על מנת שעורך הדין יבחן ויבהיר להם את מצבם המשפטי.
כמו כן, מומלץ לכל אדם מעל גיל 18, שהינו בעל זכויות (נכס מקרקעין, כספים בחשבונות בנק, כספים בחברות ביטוח שונות וכיו"ב) לערוך צוואה שבה יצווה את רכושו וממונו ואת אופן חלוקתם בהתאם לרצונו ובהתאם לתנאים הנדרשים בחוק הירושה, תשכ"ה-1965.

עורך דין מנוסה בעריכת צוואות ידאג שהצוואה תעמוד בתנאי החוק כך שתוכל להתקיים ללא כל התנגדות מצד צדדי ג' העלולים לטעון לזכאות בירושה.
במקרים בהם לא נערכה צוואה – ליורשים רבים נדרש ליווי וייעוץ של עו"ד לבחינת זהות היורשים הזכאים לרשת את המנוח על פי דין ובהתאם לפרנטלות בחוק הירושה – צאצאים, הורים וצאצאיהם והורי הורים.  לאחר שאובחנו זהות יורשי המנוח על פי דין, יכולים היורשים (מספיק אפילו יורש אחד) להגיש בקשה לצו ירושה.

חשוב לדעת, כי ללא קבלת צו ירושה מוקפאים נכסי המנוח, כך שרק לאחר קבלת צו הירושה יכולים היורשים לבצע פעולות בנכסי המוריש הרשומים על שמו, כגון: חשבונות בנק, זכויות וכספים בחברות ביטוח שונות ובעיקר בנכסי המקרקעין.
משרדנו בעל ניסיון בהוצאת צווי ירושה בין אם באמצעות בתי הדין הרבניים ובין אם באמצעות בתי המשפט לענייני משפחה וישמח ללוות אתכם במקצועיות וברגישות הנדרשת במצבים אלו.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
עריכת צוואה בנתניה ביחס אישי

עריכת צוואה בנתניה ביחס אישי

במאמר זה נעסוק בעריכת צוואה בנתניה באמצעות עורך דין. חוק הירושה הקבוע בישראל, מגדיר 4 תצורות שונות לעריכת צוואה באמצעותן ניתנת האפשרות לכל אדם לצוות

לתיאום פגישה ללא התחייבות

השאירו פרטים ועו"ד יחזור אליכם בהקדם